Warto skorzystać z ostatnich dni lata i udać się do dobrej restauracji w mieście. Jakie lokale są najchętniej odwiedzane w Jarocinie? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie top 3 najlepiej ocenianych jarocińskich restauracji!

Restauracja Stary Młyn

Zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego 43 restauracja Stary Młyn przyciąga do siebie miłośników europejskich smaków. Niebanalne połączenia jednocześnie tworzą doskonałą kompozycję smaku. Mówiąc mniej poetycko: jedzenie w tej restauracji jest po prostu dobre, estetycznie podane, świeże i smaczne.

Nic dziwnego zatem, że Stary Młyn cieszy się w Jarocinie takim uznaniem. Klienci w opiniach zwracają również bardzo dużą uwagę na pomocne kelnerki. Personel tworzy miłą atmosferę, nie rezygnując przy tym z profesjonalizmu. Lokal jest przestronny, klimatycznie urządzony i ma klimatyzację, co świetnie sprawdza się podczas tak upalnego lata, jak teraz.

Czy Stary Młyn ma jakieś wady? Na pewno nie są one związane z jedzeniem. Niektórzy wskazują na wyższe ceny. Musimy się jednak pogodzić z tym, że składniki wysokiej jakości plus wykwalifikowana obsługa kelnerska zawsze będą wiązały się z wyższymi cenami.

Burgersland

Przenosimy się do świata burgerów. Jeśli macie ochotę na coś innego, niż kolejny tradycyjny polski obiad, z pewnością pomyślicie o soczystych burgerach. W Jarocinie najlepsze burgery serwują w restauracji przy ulicy Śródmiejskiej 27.

Zaletą tego miejsca jest przygotowywanie każdego burgera na oczach klienta. Składniki świeże i hojnie dodawane do posiłku. Bułki przepełnione soczystą wołowiną (wegetariańskie opcje też są), kolorowymi warzywami i pysznymi przyprawami. Zdecydowanie można się najeść i nacieszyć znakomitym smakiem.

Nie da się również ukryć, że na wysoką opinię Burgerslandu składa się także obsługa. Szybkie przygotowywanie posiłków, profesjonalne i sympatyczne podejście do klienta — po prostu chce się tutaj wracać.

Koteji Sushi Bar

Nasz mini ranking restauracji w Jarocinie zakończymy najwyżej ocenianą restauracją w mieście. Zaszczytne miano zyskała kuchnia japońska — Koteji Sushi Bar ma w mieście liczne grono wielbicieli. Trzeba przyznać, że sushi przeżywa w Polsce swój rozkwit. Co możemy powiedzieć o samej restauracji?

Restauracja jest na tyle dobra, że negatywne opinie pojawiają się wyłącznie z powodu żalu, że Koteji Sushi Bar nie dowozi jedzenia do wszystkich miast w Wielkopolsce… Japońskie potrawy pięknie podane, smaczne i znakomicie skomponowane. Tutejsze jedzenie jest w stanie oczarować nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jak na najlepszą restaurację przystało, ma ona klimatyczny, estetycznie urządzony lokal i bardzo miłą, fachową obsługę. Jeśli macie ochotę zjeść któryś ze specjałów z menu, udajcie się do restauracji przy ulicy Długiej 50.