Nieco ponad tydzień temu małżeństwo z miejscowości Wilkowyja położonej w gminie Jarocin, doczekało się czwórki dzieci: 3 dziewczynek i 1 chłopca. Rodzina, która w jednej chwili zamieniła się z dwuosobowej w sześcioosobową, stała się sensacją w całym kraju. Jak się okazuje, pomyślano również o wsparciu rodziny, która stanęła przed ogromnym wyzwaniem wychowawczym i finansowym.

Zdrowe czworaczki urodzone w gminie Jarocin

Gratulacje dla dzielnej mamy, która wydała na świat czworaczki zaledwie tydzień temu. Cztery zdrowe noworodki stały się sławne nie tylko w gminie Jarocin, ale również w całym kraju. Takie pozytywne wiadomości zdarzają się rzadko, dlatego tym bardziej warto je rozsyłać na cały świat.

Gmina Jarocin zyskała czworo nowych obywateli i fakt ten został bardzo ciepło przyjęty przez wszystkich mieszkańców, a także władze miasta. Wspólnymi siłami uzbierano pieniądze na wypasioną wyprawkę dla maluchów i ich rodziców, stojących przed życiowym wyzwaniem.

Vouchery od ZGO-Wielkopolskiego Centrum Recyklingu i ZGO NOVA

Noworodki nie będą pamiętać tego spotkania, ale ich rodzice z pewnością. Cała rodzina miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z burmistrzem Jarocina. To właśnie on wręczył dumnym rodzicom prezent, w którego tworzenie zaangażowało się wiele osób. Rodzina otrzymała podarunek finansowy: dwa vouchery w wysokości 16 800 zł. Jeden voucher pochodził od ZGO-Wielkopolskiego Centrum Recyklingu i ZGO NOVA.

Ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że czworaczki to nie tylko wielka radość, ale również wielki wydatek. Zebrane pieniądze z pewnością przydadzą się świeżo upieczonym rodzicom, stojącym u progu nowych wyzwań.

Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi. To kolejny dowód na to, że wbrew pozorom Polacy chętnie się dzielą i mają w sobie dużo serca i ciepłych uczuć dla innych. My również życzymy maluszkom dużo zdrowia, a rodzicom nie tylko zdrowia, ale i siły, by wzorowo sprostać wszystkim wyzwaniom rodzicielstwa.