Czy są tu jacyś miłośnicy życia w stylu zero lub less waste? Jeśli tak, inicjatywa jarocińskiego Domu Kultury z pewnością Wam się spodoba. W niedzielę 25 lipca odbędzie się pchli targ, na który każdy może czuć się zaproszony.

Bezpłatne miejsce dla sprzedawców

Osoby, które regularnie uczestniczą w pchlich targach, czy też targach staroci wiedzą, że sprzedawcy muszą płacić za miejsce, na którym wystawiają swoje rzeczy. Czasami są to spore pieniądze, dlatego lipcowy pchli targ z pewnością spodoba się wszystkim, którzy mają do sprzedania jakieś skarby.

Podobny targ odbywał się w Jarocinie w czerwcu i cieszył się dużym zainteresowaniem. Warto więc udać się na targ również w lipcu, bo zapowiada się ciekawie!

Pchli targ odbędzie się na parkingu PKO przed kinem Echo w Jarocinie. Wstęp jest bezpłatny. Targ jest wydarzeniem jednodniowym, zatem warto zarezerwować sobie w ten dzień czas. Bardzo często na targach staroci wystawiane są prawdziwe skarby w korzystnej cenie. Nic więc dziwnego, że wystawy tego typu cieszą się coraz większą popularnością.

Mnóstwo atrakcji dla kupujących

Wystawcy będą przy swoich stoiskach w niedzielę 25 lipca od godziny 12 do 18. Poszukiwacze skarbów z drugiej ręki będą mieli więc wystarczająco dużo czasu na obejrzenie wszystkich stoisk. Warto również wspomnieć o atrakcji dedykowanej dzieciom.

Jako że targ będzie zorganizowany w pobliżu kina, na tarasie Kawiarni Filmowej będą wyświetlane filmy animowane z Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci. Seans rozpocznie się o godzinie 14, więc jeśli bardzo chcesz zajrzeć na targ, a nie chcesz zostawiać dzieci w domu, zabierz je ze sobą!

Wracając do atrakcji, dorośli będą zachwyceni rodzajem przedmiotów, jakie można znaleźć na tagach staroci. Ludzie wystawiają rozmaite skarby, w tym biżuterię, przepiękne meble wysokiej jakości, porcelanę, szkło i wiele innych. Istnieje duża szansa, że rzecz, którą zakupisz na targu, będzie zupełnie niepowtarzalna. Dla nas ten argument jest zupełnie wystarczający. A Wy planujecie zajrzeć na targ?