Wizyta w dobrej kawiarni to uczta dla zmysłu smaku i doskonała okazja, by spędzić miło czas. W Jarocinie nie brakuje miejsc, gdzie można dobrze zjeść i napić się aromatycznej kawy. Z przyjemnością przedstawiamy 3 najpopularniejsze, polecane kawiarnie w Jarocinie.

City Cafe

Wyjątkowa kawiarnia serwująca nie tylko kawę i desery, ale również śniadania i lunche. Klimatyczne miejsce z pięknym wystrojem i dobrą atmosferą. Każdy poczuje się tu swobodnie i znajdzie przekąskę idealną dla siebie. Warto podkreślić, że City Cafe oferuje wypieki robione na miejscu, dzięki czemu są one niepowtarzalne i pyszne!

Adres: Gołębia 2, 63-200 Jarocin

Kawiarnia Filmowa

Przytulna kawiarnia obok kina, oferująca pyszną kawę i słodkości. Na osobną uwagę zasługuje fakt, że Kawiarnię Filmową można odwiedzać z pupilami. Pieski mile widziane! W lokalu transmitowane są również mecze piłki nożnej.

Adres: Gołębia 1, 63-200 Jarocin

Slow by City Cafe

Polecana wszystkim smakoszom kawy i miłośnikom oryginalnych aranżacji. Slow by City Cafe to kawiarnia z ciekawym wnętrzem, przestronna i klimatyczna. Klienci zgodnie twierdzą, że kawa jest tu najlepsza, a pyszne ciasta osłodzą nawet najbardziej ponury dzień. Latem dostępne stoliki na zewnątrz lokalu. Miejsce doskonałe na randkę.

Adres: Wrocławska 58C, 63-200 Jarocin