W Wyszkach, małej wsi w powiecie jarocińskim, doszło do tragicznego w skutkach zderzenia samochodu osobowego ze zbliżającym się pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku śmierć na miejscu poniósł 25-letni mężczyzna, będący za kierownicą pojazdu. Informację o tym smutnym wydarzeniu przekazała Agnieszka Zaworska, asp. sztab. pełniąca funkcję rzecznika prasowego jarocińskiej policji, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Do wypadku doszło we wtorkowy poranek, około godziny 6.30. Niestrzeżony przejazd kolejowy w Wyszkach stał się miejscem tragedii, która wymagała natychmiastowej reakcji służb ratunkowych.

Na miejsce zostały skierowane odpowiednie służby, które stwierdziły, że młody kierowca, zamieszkujący Kotlin – gminę leżącą w pobliżu miejsca zdarzenia, nie przeżył zderzenia. Jechał on Peugeotem 206 ze Wyszek w stronę Magnuszewic. Niestety, nie zauważył nadjeżdżającego pociągu osobowego kursującego na trasie Kępno-Poznań i wjechał na przejazd tuż przed jego przybyciem.