Samochód osobowy kierowany przez 29-letniego mężczyznę uderzył w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło 14 lutego na drodze powiatowej z Zakrzewa do Goliny w województwie wielkopolskim. W samochodzie przebywała także 29-letnia żona kierowcy. Niestety, mężczyzna nie przeżył, a kobietę przewieziono do szpitala.

Wypadek prawdopodobnie spowodowały problemy zdrowotne kierowcy

Wtorek 14 lutego stał się dniem tragedii młodego małżeństwa. Para podróżowała w osobowym fordzie. Samochód przejeżdżał przez drogę powiatową w kierunku Goliny, gdy niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Na miejsce szybko przybyły służby ratownicze. Niestety, 29-letni mężczyzna zmarł na miejscu wypadku.

Przyczyny utraty panowania nad pojazdem nie są jeszcze znane. Policjanci wskazują, że najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku były problemy zdrowotne kierowcy. Jednoznaczną odpowiedź przyniesie dopiero sekcja zwłok, która pozwoli również na określenie przyczyny śmierci młodego mężczyzny. W wypadku ucierpiała także 29-letnia partnerka kierowcy, która obecnie przebywa w szpitalu.