Z wielką radością burmistrz Jarocina pragnie zaprosić na uroczystości związane z Dniami Patrona Miasta. Celem tego wydarzenia jest między innymi celebrowanie lokalnej tożsamości i uhonorowanie ważnych postaci z historii miasta.

Rozpoczynamy świętowanie już 4 listopada, kiedy to wszyscy mieszkańcy Jarocina oraz goście będą mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu i cieszenia się różnorodnymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

W ramach uroczystości odbędą się koncerty, podczas których będzie można posłuchać pieśni patriotycznych. W programie znajduje się również capstrzyk oraz msze święte o intencji narodu, Powstańców Wielkopolskich oraz wszystkich poległych za ojczyznę.

Liczne atrakcje przewidziane są również dla miłośników sportu. Zaplanowano biegi, między innymi niepodległościowy oraz po szlaku pomników poświęconych bohaterom Ziemi Jarocińskiej. Ponadto odbędzie się Rowelova Sztafeta Niepodległościowa a także sztafeta pływacka.

Głównym punktem wydarzenia będzie finał, w którym wystąpi popularny zespół Feel, z pewnością przyciągając liczne grono fanów.