W ostatnią niedzielę, Jarociński Ośrodek Kultury stał się areną dla wyjątkowego koncertu pełnego emocji i śląskiego klimatu. Fani podziwiali na scenie takie gwiazdy jak Bernadeta Kowalska, Grupa Fest czy Muzykanty, a ich największe hity rozbrzmiewały echem w sali, przysparzając publiczności mnóstwo radości.

Kiedy nastał wieczór, sala ośrodka zapełniła się miłośnikami śląskiej muzyki. Byli tam nie tylko tacy, którzy przyszli posłuchać swoich ulubionych artystów, ale również ci, którzy chcieli zatańczyć i zaśpiewać razem z nimi. Wszyscy z zapartym tchem obserwowali występy na scenie i wspólnie śpiewali najpopularniejsze przeboje nadawane przez stację TVS, takie jak “O bella Mari” czy “Nie ma jak u teścia” w wykonaniu Grupy Fest. Na twarzach uczestników widoczne były prawdziwe emocje, a artyści otrzymywali od nich kwiaty i drobne prezenty.

Jedna z nagród trafiła w ręce pani Moniki, która podkreśliła, jak bardzo wpływają na nią słuchane piosenki: „Kiedy tylko lecą przeboje z TVS, mój nastrój od razu się poprawia. Często z mężem tańczymy do tych melodii. Uwielbiam tę audycję”.

Koncert okazał się prawdziwie gorącym wydarzeniem, pełnym muzycznej energii i humoru. Wśród artystów, którzy wystąpili na scenie, obecni byli między innymi Milla, Bernadeta Kowalska, Bogdan Szymańczak, Grupa Fest oraz Muzykanty. To oni byli gwiazdami tego wieczoru.

Uczestnikami koncertu było blisko 150 osób. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17:00 i trwało aż do godziny 20:00, dostarczając wielu niezapomnianych przeżyć i emocji.