Gigantyczny ośrodek Jarocin Sport wkrótce zacznie działać pełną parą. Inwestycja, która pochłonęła ponad 30 mln zł, ma za zadanie odmienić sportowe życie mieszkańców Jarocina i okolic. Niestety z przyczyn administracyjnych wielkie otwarcie krytego lodowiska musiało zostać przesunięte o kilka dni.

Nie będzie lodowiska na Mikołajki

Szósty grudnia to dzień, na który wszyscy czekają. To dzień wielu wydarzeń w przestrzeni publicznej, stąd pomysł, by właśnie tego dnia otworzyć kryte lodowisko w ośrodku Jarocin Sport, był naprawdę dobry.

Niestety procedury związane z otwarciem obiektu trochę się przedłużyły. W wyniku tego otwarcie odbędzie się 11 grudnia. Wszyscy chętni będą mogli liczyć tego dnia na darmowy wstęp.

Na terenie obiektu funkcjonuje wypożyczalnia łyżew, dlatego absolutnie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tym fantastycznym zimowym sporcie. Jesteśmy pewni, że miejskie lodowisko nie będzie narzekać na brak chętnych. Przy okazji warto wspomnieć, że atrakcji w obiekcie Jarocin Sport będzie więcej.

Centrum sportowo-rekreacyjne w Jarocinie

Zima nie jest najłatwiejszym czasem w Polsce. Do najbardziej pokrzywdzonych pod względem rozrywki należą dzieci i młodzież. Trudno oczekiwać, że osoby niepełnoletnie znajdą pieniądze, by całe dnie spędzać w restauracjach, a na świeżym powietrzu w zimne dni nie jest zbyt przyjemnie.

Nowe centrum sportowo-rekreacyjne w Jarocinie to gotowy scenariusz na spędzanie wolnego czasu. Najpierw otworzy się lodowisko, a następnie także kręgielnia.

Nowoczesny ośrodek praktycznie urządzono. Do hali z lodowiskiem przylega recepcja, wypożyczalnia sprzętu i lokal gastronomiczny. Wkrótce w sąsiedniej sali pojawi się także 6-torowa kręgielnia.

Do dyspozycji mieszkańców Jarocina będą także salki konferencyjne i większa strefa gastronomiczna. W Jarocin Sport zajęcie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie trzeba doświadczenia, by korzystać z kręgielni lub lodowiska. A zabawa jest przednia!

Co sądzicie o nowym ośrodku sportowym w Jarocinie? Wybieracie się na otwarcie lodowiska 11 grudnia?