Koncert artysty popowej sceny, Dawida Kwiatkowskiego, jaki miał miejsce w amfiteatrze w Jarocinie, przyciągnął tłumy entuzjastycznych fanów. Zjawisko to nie dotyczyło tylko mieszkańców Jarocina, ale też okolicznych miejscowości.

Impreza ta stanowiła muzyczne dopełnienie majówkowego okresu oraz zakończenie Pierwszego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Była to inicjatywa Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych Moto-Weteran Jarocin.

Sam przyjazd popularnego artysty wywołał zdecydowane uniesienia wśród młodszej części zgromadzonych w amfiteatrze widzów. W oczekiwaniu na występ głównego gwiazdora, publiczność miała okazję posłuchać kilku utworów zaśpiewanych przez Martynę Gąsak – laureatkę VI edycji programu „The Voice Kids”, która była podopieczną Dawida Kwiatkowskiego w trakcie trwania show.

Nieodpłatny koncert Kwiatkowskiego przyciągnął różnorodną grupę odbiorców z różnych miejscowości, nie tylko z Jarocina.

– To jest niesamowite. Pierwszy raz uczestniczę w takim wydarzeniu i jestem zachwycona. Znam utwory Dawida Kwiatkowskiego, więc mogę śpiewać wspólnie z nim – wyznała pełna radości 7-letnia Julia, która na koncert przybyła z powiatu pleszewskiego.