Jeśli szykują się u Was większe zakupy budowlane, od 14 września możecie zrobić je w Mrówce. Popularny sklep budowlany ponownie otwiera się w Jarocinie. Na wielkie otwarcie przygotowano imprezę, na której przygrywał DJ. Nie zabrakło również pyszności — do robienia zakupów w nowo otwartym sklepie zachęcał grill.

Mrówka w Jarocinie: to nie pierwsze otwarcie

Sieć sklepów Mrówka jest znana w Polsce już od dwudziestu lat. Pierwszy market otworzono w 2002 roku i od tamtej pory sieć zdążyła się porządnie rozwinąć. W całym kraju możemy zlokalizować blisko 350 sklepów sieci Mrówka! W Jarocinie sklep Mrówka powstał już wiele lat temu, jednak lokalny rynek nie był wtedy gotowy na obecność tak dużego sklepu budowlanego. W związku z tym sklep zamknięto w 2006 roku. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a sklepy budowlane cieszą się obecnie dużą popularnością. Właściciel sieci postanowił zatem ponownie zainwestować w Jarocinie.

Otwarcie Mrówki w Jarocinie

Wielkie otwarcie Mrówki zaplanowano na 14 września na godzinę 9:00. Na pierwszych klientów czekały nie tylko korzystne promocje, ale również wesoła muzyka i dania z grilla. Otwarcie sklepu przypominało nieco festyn, goście mogli zobaczyć nawet pokaz strażacki! Dla najmłodszych także przygotowano liczne atrakcje i nie zapomniano o konkursach z nagrodami.

Na uwagę zasługuje wygodna lokalizacja nowego sklepu sieci Mrówka. W pobliżu (przy ulicy Magnoliowej) znajduje się także Lidl, McDonald’s oraz Media Expert. Takie towarzystwo z pewnością zachęca do zakupów. Nie ulega również wątpliwości, że Mrówka będzie konkurencją dla Bricomarche, jedynego dotychczas sklepu budowlanego w mieście.