Uniwersytet Kultury zadbał o jarocińskie kobiety, organizując dla nich systematyczne spotkania z ciekawymi osobistościami. Tym sposobem panie mają okazję do produktywnego spędzenia czasu, który przeznaczony jest tylko dla nich. Obecnie w Jarocinie organizowane są warsztaty jogi, które poprowadzi Jagoda Gruszczyńska — zawodowa trenerka jogi, a prywatnie miłośniczka tego nurtu.

Daj się ponieść odrobinie zdrowego ruchu!

Obecne czasy stawiają przed nami wiele wyzwań, jednak rzadko są to wyzwania czysto fizyczne. Dawniej ludzie mieli więcej okazji do ruchu, co korzystnie przekładało się na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Kiedyś aktywność fizyczna była czymś mimowolnym, dzisiaj jest swego rodzaju luksusem.

Polki to kobiety zapracowane, ale ogarnianie domu, pracy i rodziny nie jest typem aktywności fizycznej, który faktycznie korzystnie wpływa na nasz dobrostan psychiczny i fizyczny. Warto to uzupełnić czymś, co jest tylko dla nas, na przykład regularnymi spacerami, joggingiem, czy 20-minutową gimnastyką.

Dużą popularnością wśród kobiet cieszy się także joga. Relaksujące ćwiczenia korzystnie wpływają na sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. To relaks i aktywność fizyczna w jednym. Coś, co pozwoli oderwać Ci się od obowiązków.

Jarocin zaprasza na warsztaty jogi 27 kwietnia

Jedyne, czego potrzebujesz, to mata i dobre chęci. Organizatorka zapewnia, że nie liczy się stopień zaawansowania w jodze. Na zajęcia mogą przyjść zarówno osoby ćwiczące jogę, jak i te, które dotychczas nie miały o niej żadnego pojęcia. To spotkanie dla wszystkich pań, które chcą wyjść z domu i zrobić coś nowego, co prawdopodobnie zapoczątkuje nowy rozdział w życiu.

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia w Kamienicy Kultury. Start zajęć zaplanowano na godzinę 18:00. Zapisz sobie ten dzień w kalendarzu, a wcześniej skontaktuj się z Uniwersytetem Kultury, by zarezerwować sobie miejsce. Ćwiczenia są bezpłatne, a zapisać można się przez profil na Facebooku. Naprawdę warto!

Może Cię zainteresować: https://www.sparesorts.pl/jak-joga-pomaga-zachowac-rownowage-umyslu/.