Czwarta edycja Festiwalu Kultury Łowieckiej w Jarocinie okazała się dużym sukcesem. Mieszkańcy miasta chętnie brali udział w przygotowanych atrakcjach i korzystali z bogatej oferty okazjonalnego targu. Dużym zainteresowaniem cieszył się również koncert rapera Mezo. Artysta obecny na scenie muzycznej od wielu lat nie zawiódł fanów, dając świetny występ.

Mezo gościem specjalnym Festiwalu Kultury Łowieckiej

Mezo wystąpił w jarocińskim amfiteatrze na koniec pierwszego dnia obchodów Festiwalu Kultury Łowieckiej. Artyście towarzyszyła piosenkarka Ewa Jach oraz DJ Stil, z którymi raper wykonał swoje największe hity. Koncert przyciągnął szerokie grono odbiorców, w tym liczne grono fanów słuchających utworów artysty od lat. Mezo nie pozwolił słuchaczom na nudę i złapał świetny kontakt z publicznością. Mnóstwo osób miało okazję, by uścisnąć dłoń muzyka lub wspólnie z nim zaśpiewać. Wszyscy zgodnie nucili refreny najbardziej znanych utworów piosenkarza. Słuchacze wyszli z koncertu bardzo zadowoleni i z nadzieją na podobne wydarzenia w przyszłości.

Kim jest Mezo?

Mezo to raper, który swoją przygodę z muzyką zaczął już w 1994 roku. Artysta był wtedy nastolatkiem i na popularność musiał poczekać mniej więcej do lat 2000. Wtedy to kariera rapera nabrała tempa, a Mezo miał okazję wystąpić z innymi znanymi wykonawcami ze świata rapu i hip-hopu. Mezo tworzył między innymi z takimi zespołami jak Ascetoholix, czy Slums Attack. W 2003 roku Mezo wydał solową płytę Mezokracja, która zdobyła listy przebojów w Polsce. Raper z czasem zaczął łączyć hip-hop z popem, tworząc przyjemne, wpadające w ucho piosenki. Artysta ma w Polsce wielu wiernych fanów, doceniających jego talent i zaangażowanie.